Śląski Oddział Wojewódzki NFZ - strona główna Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

O nas

Drukuj

WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina

26.05.2022

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie, Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach oraz Fundacja Sama Mama zapraszają na bezpłatne spotkanie pod hasłem WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina.

 

WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina

Polka XXI w. to kobieta ambitna, przedsiębiorcza, pracowita. To kobieta, która godzi wiele ról społecznych. Specjalnie dla takich kobiet postanowiliśmy zorganizować bezpłatne spotkanie pod hasłem WSPIERAMY MAMY Praca-Biznes-Rodzina, które odbędzie się w poniedziałek 6.06.2022 r. od 9:30 do 13.00 przy ul. Teatralnej 17a w Katowicach.

6 czerwca wspólnie z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach oraz Fundacją Sama Mama będziemy wspierać merytorycznie kobiety, które są mamami i te które planują nimi zostać. Będziemy poruszać tematykę, bliską kobietom, które dzielnie godzą różne role społeczne - rodzica, przedsiębiorcy, pracownika. Podczas wydarzenia:

  • zaznajomimy cię z informacjami nt. świadczeń rodzinnych, zasiłków z ubezpieczenia w razie choroby i macierzyństwa,
  • podpowiemy, jak rozmawiać z dziećmi, aby nas słuchały,
  • zdradzimy sekrety na pielęgnację cery i tajniki makijażu dziennego,
  • nauczymy cię, jak zarządzać swoim czasem.

Inicjatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Chorzowie. Współorganizatorem jest nasz wieloletni partner biznesowy Miejski Inkubator Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. Naszym partnerem i patronem jest Fundacja Sama Mama z Krakowa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dla kogo

Wydarzenie kierujemy do kobiet, które są mamami oraz tych, które planują nimi zostać bądź spodziewają się dziecka. Kobiety przedsiębiorcze, pracujące oraz wychowujące dzieci, które chętnie korzystają z różnych form aktywności, dbają o swój rozwój, a 6 czerwca zechcą posłuchać naszych ekspertów oraz zaproszonych gości.  

Cel  

Głównym celem organizacji wydarzenia jest wsparcie merytoryczne kobiet w byciu rodzicem, pracownikiem, czy przedsiębiorcą. Integrujemy tym samym lokalne środowisko kobiet, udzielamy konsultacji i wyjaśnień, edukujemy i dajemy przestrzeń do rozwoju.

Jednocześnie pokazujemy, że jesteśmy otwarci na relacje z ludźmi i  wspieramy różne grupy klientów poprzez różnorodne formy aktywności.

Dlaczego warto

Podczas spotkania będziesz miała okazję:

- wysłuchać naszych gości,

- zapoznać się z ciekawymi tematami,

- nawiązać nowe kontakty biznesowe.

 

AGENDA

09:30–09:50 Rejestracja gości

09:50-10:00 Przywitanie gości

10:00-10:25 ZUS dla rodzin - świadczenia rodzinne, zasiłki z ubezpieczenia w razie choroby i macierzyństwa - ekspert ZUS

10:25-10:55 Jak rozmawiać z dziećmi, aby nas słuchały - Iwona Wojtaszek doradca rodzicielski, edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli

10:55-11:30 Przerwa

11:30-11:55 Mam prawo do błędów – trening samowybaczania - Dominika Hapek Mentorka kobiet, Prezes Fundacji Sama Mama

11:55-12:20 Pielęgnacja cery i makijaż dzienny - Beata Kowalska MakeUp Artist

12:20-12:45 Zarządzanie sobą w czasie – jak pogodzić role społeczne kobiet - Katarzyna Machlowska-Hulok Coach, Trener Mentalny, Business Partner Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych

12:45-13:00 Zakończenie spotkania

 

Dodatkowo

udział w wydarzeniu jest bezpłatny

w przerwach:

  • nawiążesz nowe kontakty biznesowe – weź wizytówkę

 

Nie może Cię zabraknąć

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązuje rejestracja

https://rawaink.katowice.eu/event/wydarzenie-pn-wspieramy-mamy-praca-biznes-rodzina/

 

  

Wszystkie aktualności