logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Przychodnia Specjalistyczna SP ZOZ w Rudzie Śląskiej, ul. Niedurnego 50 d, 41-709 Ruda Śląska - świadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii (wyr. 1)

03.06.2020

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że świadczeniodawca Przychodnia Specjalistyczna SP ZOZ w Rudzie Śląskiej, ul. Niedurnego 50 d, 41-709 Ruda Śląska, zakończył z dniem 19 maja 2020 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju: bulatoryjna Opieka Specjalistyczna, w zakresie dermatologii i wenerologii (wyr. 1).

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.

Należy przy tym pamiętać o konieczności odbioru skierowania oraz uzyskania od świadczeniodawcy, który zakończył wykonywanie umowy, bezpłatnego zaświadczenia o wpisaniu pacjenta na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia się.

Wykaz zakładów opieki zdrowotnej, realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ, dostępne są na stronie internetowej Oddziału: www.nfz-katowice.pl w zakładce „Gdzie się leczyć”.

Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne w poszczególnych placówkach dostępnesą w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia” https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/

Informacje o pierwszym wolnym terminie leczenia można również uzyskać wysyłając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres: ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

Pliki do pobrania:

INFO-3-6-2020-zak_um-AOS_SP-ZOZ-Ruda-Sl.pdf

Wszystkie aktualności