logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Niepubliczne Centrum Stomatologii Antonina Krzisz-Auguścik Pl. Filipa Nowary 27, 43-100 Tychy - świadczenia ogólnostomatologiczne

31.01.2020

Śląski OW NFZ informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 roku świadczeniodawca Niepubliczne Centrum Stomatologii Antonina Krzisz-Auguścik, Tychy, Pl. Filipa Nowary 27 na swój wniosek zakończył wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju leczenie stomatologiczne w zakresie świadczeń ogólnostomatologicznych.

Osoby, oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.

Wykaz zakładów opieki zdrowotnej, realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ, dostępne są na stronie internetowej Oddziału: www.nfz-katowice.pl w zakładce „Gdzie się leczyć”. Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne w poszczególnych placówkach dostępne są w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia” https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/. Informacje o pierwszym wolnym terminie leczenia można również uzyskać wysyłając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres: ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

Pliki do pobrania:

INFO-31-1-2020-zak_um-STM_Krzisz-Augusciki.pdf

Wszystkie aktualności