logo obrazek Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

  • A
  • A+
  • A++

Dla pacjenta

Drukuj

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne „POD ORŁEM” Bolesław i Ligia Matyszczyk ul. Bohaterów warszawy 26, Bielsko-Biała - badania endoskopowe przewodu pokarmowego – kolonoskopia

31.01.2020

Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje świadczeniobiorców, że Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne „POD ORŁEM” Bolesław i Ligia Matyszczyk w Bielsku-Białej zakończy z dniem 31 marca 2020 roku wykonywanie umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju ambulatoryjna opieka specjalistyczna, zakresie badań endoskopowych przewodu pokarmowego – kolonoskopii.

Osoby oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń, powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia. Należy przy tym pamiętać o konieczności odbioru skierowania oraz uzyskania od świadczeniodawcy, który zakończył wykonywanie umowy, bezpłatnego zaświadczenia o wpisaniu pacjenta na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia się.

Wykaz zakładów opieki zdrowotnej, realizujących umowy zawarte ze Śląskim OW NFZ, dostępne są na stronie internetowej Oddziału: www.nfz-katowice.pl w zakładce „Gdzie się leczyć”. Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne w poszczególnych placówkach dostępne są w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia” https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/. Informacje o pierwszym wolnym terminie leczenia można również uzyskać wysyłając zapytanie do Śląskiego OW NFZ na adres: ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

Pliki do pobrania:

INFO-31-1-2020-zak_um-AOS-122_204035.pdf

Wszystkie aktualności