Śląski Oddział Wojewódzki NFZ - strona główna Narodowy Fundusz Zdrowia - Śląski Oddział Wojewódzki

Dla pacjenta

Drukuj

Komunikat 16/2023 – Informacja dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących u Świadczeniodawcy Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku ul. 11 Listopada 5C w zakresie fizjoterapia ambulatoryjna, oraz fizjoterapia ambulatoryjna dla osób o znacznym stopni

09.03.2023

Śląski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje,  Zespół Opieki Zdrowotnej, ul. 11 Listopada 5C, 42-100 Kłobuck (miejsce realizacji świadczeń Golce 72, 42-134 Truskolasy) na swój wniosek odstąpił od rozwiązania umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju rehabilitacja lecznicza w zakresie fizjoterapia ambulatoryjna, oraz fizjoterapia ambulatoryjna dla osób o znacznym stopniu niepełnosprawności. Świadczenia zdrowotne będą udzielane na dotychczasowych warunkach.

Osoby oczekujące na udzielenie przedmiotowych świadczeń powinny zgłosić się do innego, wybranego świadczeniodawcy w celu ustalenia terminu leczenia.

Należy przy tym pamiętać o konieczności odbioru skierowania oraz uzyskania od świadczeniodawcy, który zakończył wykonywanie umowy, bezpłatnego zaświadczenia o wpisaniu pacjenta na listę oczekujących wraz z podaniem daty zgłoszenia.

Wykaz zakładów opieki zdrowotnej, realizujących umowy zawarte ze Śląskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia, dostępne są na stronie internetowej Oddziału: www.nfz-katowice.pl  w zakładce „Gdzie się leczyć”.

Informacje o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne w poszczególnych placówkach dostępne są w wyszukiwarce internetowej „Informator o Terminach Leczenia” https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/.

Informacje o pierwszym wolnym terminie leczenia można również uzyskać wysyłając zapytanie do Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia na adres: ul. Kossutha 13, 40-844 Katowice.

 

 

Źródło:

I Wydział Świadczeń Opieki Zdrowotnej - Dział Kontraktowania Świadczeń w Psychiatrii, Rehabilitacji i ŚOK
32 735 17
41, 32 735 17 50, 32 735 16 61

Pliki do pobrania:

Komunikat 16/2023 – Informacja dla pacjentów wpisanych na listę oczekujących u Świadczeniodawcy Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku ul. 11 Listopada 5C

Wszystkie aktualności